MDŚ w Judo

W dniu 9 maja 2022r. odbyły się zawody "Mistrzostwa Dolnego Śląska i Puchar Dolnego Śląska w Judo". Uczniowie z naszej szkoły, którzy na co dzień trenują w WSS WINNER, przyczynili się do zajęcia III miejsca klubu w klasyfikacji generalnej. Indywidualnie zajęli medalowe miejsca:

Finał konkursu j. francuskiego

27.04. odbył się finał II Dolnośląskiego Konkursu Języka Francuskiego. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom.

Lena Myczkowska ZS nr 9
Dodatkowo wszyscy laureaci otrzymali 2 punkty rekrutacyjne do szkół ponadpodstawowych.

Fotorelacja

Dodał: Admin dnia 2022-05-08 22:43:47

Super Liga Judo

Winner Judo, klub w którym trenują na co dzień uczniowie naszej szkoły zajął I miejsce pośród startujących prawie 40 klubów judo z całej Polski.
Puchar oraz dyplom wręczył ambasador turnieju p. Rafał Kubacki oraz p. Burmistrz Oleśnicy, a p. Dyrektor Jolanta Dołęgowska osobiście złożyła gratulacje młodym zawodnikom z osiągniętego sukcesu.

Dodał: Admin dnia 2022-05-05 20:33:48

Rowerowy Maj

Szanowni Państwo, Uczniowie klas 1-3.

Dnia 4 maja rozpoczyna się w naszej szkole akcja Rowerowy Maj. Wszystkie dzieci, które dostarczyły wychowawcą zgodę na uczestnictwo z akcji, otrzymają książeczki przejazdów, do których będą dostawały od wychowawców naklejkę za każdy zrealizowany do szkoły przyjazd na rowerze, hulajnodze, rolkach. Po zakończeniu akcji wszyscy uczestnicy otrzymają drobne nagrody. Rywalizacja trwa przez cały maj. Klasa, która zrealizuje największą liczbę przejazdów wygra wycieczkę. Można jeszcze donosić zgody na udział w akcji. Koordynatorem akcji na terenie szkoły jest pan Jacek Kasperski, a klasach młodszych pani Katarzyna Leciejewska.

*********************************************
W dniu 28.04.2022r. uczeń naszej szkoły - Mikołaj Suprynowicz z kl. 4f zdobył I miejsce w XXVIII Powiatowym Konkursie Krasomówczym "Wielkiej Nagrody Wrocławia".
****
Gratulujemy ogromnego sukcesu i liczymy na dalsze wspaniałe osiągnięcia.

POTRÓJNE ZŁOTO DLA FRANKA

10 kwietnia 2022r. Franek Żygadło zdobył tytuł Dolnośląskiego Mistrza Kadetów na 2022 rok!
W turnieju podsumowującym cały sezon tenisowy 2021/2022 (wystartowało 69 osób)  Franek zwyciężył w każdej kategorii kadetów, zdobywając potrójne złoto i tytuł mistrzowski w grze indywidualnej,  podwójnej i  mieszanej kadetów.
FOTORELACJA
***
GRATULUJEMY SUKCESÓW!!!!!

Artykuł oraz zdjęcia z podium dostępne są na oficjalnej stronie Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego FOTORELACJA

Dodał: Admin dnia 2022-04-11 19:40:35

Bezpieczeństwo zdrowotne

W związku ze zmianą zasad epidemicznych związanych z COVID-19 Minister Edukacji i Nauki we współpracy z Ministrem Zdrowia oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym  wydał nowe Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Dodał: Admin dnia 2022-04-05 14:27:46

Sukcesy Franka

Z przyjemnością informujemy o zdobyciu ZŁOTEGO MEDALU przez ucznia naszej szkoły Franka Żygadły na Drużynowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w kategorii kadetów. W dniu 3 kwietnia 2022r. w Brzegu Dolnym rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodziczek, Młodzików, Kadetek, Kadetów, Juniorek i Juniorów. W turnieju wzięło udział łącznie 66 drużyn reprezentujących dolnośląskie kluby, Franek w swojej drużynie AZS UE Wrocław stanął na najwyższym podium wśród kadetów.

Dodał: Admin dnia 2022-04-04 20:05:56

« wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 dalej »