Szanowni Państwo.
W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego podajemy w skrócie informacje dotyczące obiadów w szkole. W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę dokładnie zapoznać się ze SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI OBIADÓW.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

1.      Stołówka szkolna dla uczniów z klas 1-8 rozpocznie działalność w dniu 4.09.2024r (harmonogram wydawania posiłków podany zostanie w późniejszym terminie).

2.      Cena jednego obiadu wynosi 13,00 zł.

3.      W celu zapewnienia posiłku dla dziecka od 4.09.24r należy zarejestrować się lub zalogować do aplikacji zamowposilek.pl i zamówić obiady w terminie do 2.09.24r. Jeżeli do tej pory dziecko uczęszczało do Przedszkola nr 11 i rodzic ma już założoną aplikację to aby zamówić obiad w szkole należy zapoznać się z instrukcjami w aplikacji, zakładka POMOC lub napisać do bok@zamowposilek.pl. WAŻNE !!! Miejsce dostaw to Szkoła Podstawowa nr 25

4.      We wrześniu 2024r można zamawiać obiady bez wcześniej dokonanej wpłaty (ustawiono debet w wysokości 247.00 zł). Ostateczny termin opłacenia obiadów za wrzesień wyznaczono na 22.09.2024r. Proszę pamiętać, że za październikowe obiady konieczne będzie ich opłacenie do 25.09.2024r i nastąpi powrót do zasad płatności i zamawiania określonych w SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJACH DOTYCZĄCYCH OBIADÓW.

5.      Karty służące do odbierania obiadów przez dzieci nowo zapisane będą wydawane w kancelarii szkoły od 3.09.24r.

6.      W roku szkolnym 2024/2025 obowiązkowo należy złożyć DEKLARACJĘ KORZYSTANIA Z OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ  (dotyczy wszystkich dzieci korzystających z obiadów). Deklaracje (bez załączników) należy składać osobiście w kancelarii szkoły od 9.09.24r. Ostateczny termin złożenia deklaracji dla dzieci zapisanych na obiady we wrześniu upływa 30.09.2024r.

7.       Jeżeli dziecko potrzebuje specjalnej diety, należy do deklaracji korzystania z obiadów w stołówce szkolnej dołączyć aktualne zaświadczenie lekarskie ze wskazaniami do niej i wyszczególnieniem składników, które nie powinny się w niej znaleźć (np. dieta bezmleczna, dieta bezglutenowa, bez orzechów).

*********************************************************************

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt e-mail pod adresem Zywienie.ZSP15@wroclawskaedukacja.pl
 lub telefoniczny pod numerem 71/783-14-50.

*********************************************************************
Obiady dla uczniów będących na II zmianie lub nie są zapisani do świetlicy
Obiady dla uczniów ZAPISANYCH DO ŚWIETLICY
Obiady dla uczniów kl. 4-8