OBIADY

*********************************************************************
WAŻNE !!!
Szanowni Państwo.
Od  01.02.2023r. wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Prosimy o jak najszybsze logowanie i rejestrowanie się w systemie.

(więcej informacji)
*********************************************************************

UWAGA!!!
BARDZO WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA
 OBIADÓW W SZKOLE OD STYCZNIA 2023

Nawiązując informacji dotyczącej wprowadzenia od nowego roku kalendarzowego aplikacji do wydawania i rozliczania obiadów z przykrością zawiadamiamy, że z przyczyn technicznych na które jako szkoła nie mamy wpływu nie zostanie ona wdrożona od stycznia 2023r. Mamy nadzieję, że problemy zostaną szybko rozwiązane, o wszelkich szczegółach i zmianach informacje będą do Państwa przekazywane na bieżąco.

Wszystkie dzieci, które chodziły na obiady w grudniu 2022r automatycznie zostają wpisane do ewidencji na styczeń 2023r.

W związku z tym prosimy o dokonanie wpłaty za styczniowe obiady do dnia 5.01.2023r  w wysokości 231 zł (2.01.2023r – 31.01.2023r) lub w kwocie uzgodnionej z pracownikiem rozliczającym obiady w SP nr 25 na dotychczasowych zasadach. Karnety na podstawie których są wydawane obiady w szkolnej stołówce będą dostępne w kancelarii szkoły od 2.01.2023r w godz. 7.00 - 15.00, Wyjątkiem są dzieci z klas 1-3, które rozpoczynają lekcje rano w dniu 2.01.2023r – karnety otrzymają od wychowawców klas.

Od stycznie 2023r ulega zmianie adres e-mail do zgłaszanie nieobecności na obiadach jak i do kontaktu w ich sprawie. Zamiast dotychczasowego obiady.sp25@o2.pl proszę używać adresu e-mail Zywienie.ZSP15@wroclawskaedukacja.pl

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt e-mail pod adresem Zywienie.ZSP15@wroclawskaedukacja.pl
 lub telefoniczny pod numerem 71/783-14-50.

********************************************
Grafik obiadów dla uczniów świetlicy

Grafik obiadów dla uczniów kl. 1-3
(mają drugą zmianę lub nie chodzą do świetlicy)