OBIADY

Szczegółowe informacje nt. obiadów

UWAGA
Informujemy, że za obiady w miesiącu czerwcu do zapłaty jest kwota 153 zł. Płatność obejmuje okres od 1.06.21r do 24.06.21r ( 17 dni).
Prosimy o dokonywanie wpłat w terminie.

W razie nieobecności dziecka rodzic ma obowiązek zgłosić ten fakt e-mailem na adres obiady.sp25@o2.pl lub telefonicznie pod numerem 71 783 14 50. W przypadku braku zgłoszenia opłata za obiad będzie naliczana zgodnie z obowiązującymi zasadami.

WAŻNE:
W roku szkolnym 2020/2021 obowiązuje DEKLARACJA KORZYSTANIA Z OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ, której druk należy pobrać ze strony internetowej szkoły - zakładka OBIADY
lub u referenta w kancelarii szkoły.
Wypełnioną i podpisaną deklarację należy złożyć w kancelarii szkoły lub przesłać ją e-mailem na adres: obiady.sp25@o2.pl

(deklaracja dotyczy także dzieci, które dotychczas korzystały z obiadów w szkole)

********************************************
Grafik obiadów dla uczniów świetlicy