Uczniowie-trójki klasowe

kl. 4a 
Derbis Zofia - przewodnicząca
Marcinów Tymoteusz - zastępca przew.  
Garbaciak Damian - skarbnik
kl. 4b
-
kl. 4c
Małecka Zuzanna - przewodnicząca
Gałązka Aleksandra - zastępczyni przew.  
Majewska Maja - skarbnik  
kl. 4d 
Micach Maria przewodnicząca 
Chojnacki Antoni - zastępca przew.
kl. 4e  
Szylko Aleksander - przewodniczący
Stambulska Oliwia - zastępczyni przew.  
Tkacz Kacper - skarbnik
kl. 4f
Nowak Dominik - przewodniczący
Olawiński Eryk - zastępca przew.  
Bohr Maciej - skarbnik  
kl. 4g
Bywalec Marta - przewodnicząca
Tomal Martyna - zastępczyni przew.  
Moroz Alicja - skarbnik  
kl. 4h
Kurpiel Jakub - przewodniczący  
Nazarewicz Dawid - zastępca przew.  
Balcerek Wiktoria, Kamska Maja, Plewa Anna - sekretarze  
Radwan Alexander - skarbnik
kl. 4i
Kołtun Aleksandra - przewodnicząca  
Stefańska Hanna - zastępczyni przew.
Klimek Karol - skarbnik
kl. 5a
Ostapski Tymon - przewodniczący  
Podlejska Julianna - zastępczyni przew.
Balicka Maja - sekretarz  
Jarosz Wiktor - skarbnik  
kl. 5b
Matuszek Lena - przewodnicząca
kl. 5c
Mastalerz Otylia - przewodnicząca  
Linda Lena - zastępczyni przew.
Penar Martyna - sekretarz  
Tyszkiewicz Kacper - skarbnik
kl. 5d 
Paskudzka Lena - przewodnicząca  
Obrocka Maja - zastępczyni przew.
Żygadło Franciszek - skarbnik
kl. 5e
Kogut Jagoda - przewodnicząca 
Mazur Gabriela - zastępczyni przew.
Pacyna Tymon - sekretarz - organizacja spraw klasowych  
Pawlik Olga - skarbnik 
kl. 5f 
Koziorowska Izabella - przewodnicząca  
Cekiera Zuzanna - zastępczyni przew.  
Szczykowska Otylia - sekretarz
kl. 5g
Paszkiewicz Szymon - przewodniczący  
Zabawa Michał - zastępca przew.
Budakowski Wojciech - skarbnik  
kl. 6a
Sztonyk Antonina - przewodnicząca
Rajczyk Nikola - zastępczyni przew.
Pudło Nela - skarbnik
kl. 6b
Ożga Maja - przewodnicząca  
Długosz Maja - zastępczyni przew.  
Majewska Paulina - skarbnik
kl. 6c
Klimek Kacper - przewodniczący  
Markowicz Julia - zastępczyni przew.
Borysewicz Natalia - sekretarz  
Polańska Alicja - skarbnik 
kl. 6d
Kwiecień Igor - przewodniczący  
Żelazny Kacper - zastępca przew.
Kanicki Filip - skarbnik  
kl. 6e
Szczycińska Zuzanna - przewodnicząca
Kowalczyk Paweł - zastępca przew.  
Czembrowski Marcin - skarbnik  
kl. 7a
Błach Hanna - przewodnicząca 
 Bachor Nikodem - zastępca przew.
 Bachor Nikodem - skarbnik
kl. 7b
Nowicki Szymon - przewodniczący  
Miłaszewska Mila - zastępczyni przew.
Krzysztoń Krzysztof - skarbnik
kl. 7c
Przybyła Szymon - przewodniczący
Khurda Daniella - zastępca przewodniczącego 
 Musiała Antoni - skarbnik
kl. 7d
Różaniecka Marta - przewodniczący  
Wnukowska Bianka - zastępczyni przew.
Pijaczyński Bartosz - skarbnik
kl. 7e
-
kl. 8a
Wołowiec Tymoteusz - przewodniczący
Wiechowska Natalia - zastępczyni przew.
Kaszuba Maja - skarbnik
kl. 8b
Siwołowski Jakub - przewodniczący
 Pawlicki Igor - zastępca przew.
Chmiel Kornelia -  skarbnik
kl. 8c
Omelaniuk Paulina - przewodnicząca  
Surowiec Natalia - zastępczyni przew.
Cieślak Patrycja - skarbnik
kl. 8d
Foks Maciej - skarbnik
Piesch Paulina - przewodnicząca    
Jaworski Bartłomiej - zastępca przewodniczącej  
kl. 8e
Dejnak Anna - przewodnicząca  
Niedzielska Wiktoria - zastępczyni przew.
Bienias Aleksandra, Kość Jakub - sekretarze
Banaś Magdalena - skarbnik