2023/24
***
Świetlica szkolna przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15 we Wrocławiu zaprasza dzieci z klas I – III do udziału w konkursie:
****
Biblioteka i świetlica szkolna przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15 we Wrocławiu zapraszają dzieci z klas I – III oraz IV - VI do udziału w wojewódzkim konkursie plastyczno - czytelniczym pt.: ,,Smaczne czytanie”.
****
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej
„Dbam o środowisko - ekologiczne zakupy

***

Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 25 we Wrocławiu zaprasza wszystkich uczniów klas 1-3 do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym "Wypisz, wymaluj ekologię".
Szczegóły na plakacie i w regulaminie. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, m.in. bawełniane ekologiczne torby z nadrukiem według własnego projektu.
Plakat        Regulamin
Zapraszamy serdecznie do udziału!
 Organizatorzy: Katarzyna Kopeć, Marlena Ossowska, Katarzyna Tuszyńska, Sylwia Wróbel
**********************************************************************