Fotoreportaż ?Dni Frankofonii?

Uczniowie klasy 3e i 4d uczestniczyli w Koncercie Szkół
w MDK - Krzyki z okazji Dni Frankofonii podczas którego zaśpiewali piosenki w języku francuskim. (więcej)

Dodał: Admin dnia 2017-04-20 19:30:54

Dzień Misia

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy podarowali misia małym pacjentom Przylądka Nadziei. Do fundacji dotarło aż 6800 pluszaków!!! Prawie 70 z nich przywędrowało
 z naszej szkoły :)

Dodał: Admin dnia 2016-12-05 16:24:45

Poznaj świat 4 łap

W listopadzie w naszej szkole rozpoczął się cykl zajęć ?POZNAJ ŚWIAT 4 ŁAP?. Mieliśmy przyjemność gościć panią Monikę i Pixela z ?Instrukcji Obsługi Psa?. Zdobyliśmy wiedzę na temat rasy Pixela. Nauczyliśmy się witać z psem, wiemy jak przechodzić obok nieznajomego psa, a także gdzie głaskać czworonoga i jak prawidłowo zachowywać się w jego obecności. Czas minął bardzo szybko i przyjemnie ? kolejne spotkanie w grudniu.(więcej)

Dodał: Admin dnia 2016-11-27 22:11:38

Dzień Nauczyciela

14 X 2016r. szkolne koło teatralne pod kierunkiem p. Jolanty Kędzierskiej przygotowało apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uroczystość otworzyło wprowadzenie sztandaru oraz odśpiewanie hymnu państwowego, a po nim hymnu szkoły. Po wyprowadzeniu sztandaru uczniowie przedstawili rys historyczny Dnia Edukacji Narodowej, a po nim złożyli najserdeczniejsze życzenia dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi szkolnej. (więcej)

Dodał: Admin dnia 2016-11-27 22:02:03

Dzień Języków

Uczniowie klasy 3E pod opieką pani Barbary Skrzypacz wzięli
 udział w koncercie z okazji Dnia Języków
w Synagodze Pod Białym Bocianem we Wrocławiu
i zaśpiewały piosenki po francusku. (więcej)

Dodał: Admin dnia 2016-10-05 19:32:51

Narodowe Czytanie

19 września 2016r. odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Narodowego Czytania, zainicjowana w 2012r. przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Celem tej ogólnopolskiej akcji jest popularyzacja czytelnictwa, dbałość  o kulturę słowa oraz wzmocnienie poczucia tożsamości narodowej. Tym razem czytaliśmy powieść Qvo vadis laureata literackiej Nagrody Nobla - Henryka Sienkiewicza. (więcej)

Dodał: Admin dnia 2016-09-28 21:28:09