Agon mitologiczny

AGON MITOLOGICZNY

Zapraszamy do obejrzenia ciekawych fotorelacji z przebiegu niecodziennych zawodów bóstw greckich w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Dodał: sp25 dnia 2024-05-16 10:07:49

Bezpieczna przerwa

Konkurs "BEZPIECZNA PRZERWA"
W ramach profilaktyki bezpiecznych form spędzania czasu w czasie przerw Mały Samorząd Uczniowski wraz z Biblioteką szkolną zorganizował konkurs plastyczny dla klas I – III
 pt. „BEZPIECZNA PRZERWA”.
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

Dodał: sp25 dnia 2024-04-14 20:40:39

Mistrz j. angielskiego

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Gratulujemy uczennicom Naszej Szkoły: Hannie Kozdrój
z 8b i Wiktorii Matyli z 7b  za przejście do drugiego etapu Wrocławskiego  konkursu o tytuł Mistrza języka angielskiego "English Master".
Cała społeczność szkolna trzyma mocno kciuki,
żeby dziewczynkom udało się przejść do ostatniego etapu.
Wyniki będą 15 marca 2024r.

Dodał: sp25 dnia 2024-02-03 21:43:40

Ścieżka sensoryczna

W związku z zakończeniem Projektu edukacyjnego w klasie 6c powstała
Ścieżka sensoryczna - Wielozmysłowy tor przeszkód obejmował on utworzenie oryginalnej, innowacyjnej pomocy edukacyjnej do użytku w salach oraz na powietrzu (np. na placu zabaw). Jako integracyjny element do projektu preczkolnego: PROJEKT EDUKACYJNY W AKADEMII KRASNALA Krasnoludkowy ogródek
Ścieżka obejmuje zmysły: wzrokową, słuchową, dotykową. Każda z nich pozwoli połączyć dzieciom zabawę z nauką poprzez rozwój motoryki, równowagi oraz koordynacji ruchowej. Panele sensoryczne zostały przekazane do przedszkola.
Monika Ostrowska - nauczyciel plastyki

Dodał: sp25 dnia 2024-01-30 19:57:15

Pasowanie na czytelnika

W grudniowym czasie uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w uroczystym Pasowaniu na czytelnika uczniów klas pierwszych. W miłej atmosferze złożyli ślubowanie i zostali powitani w szeregach czytelników biblioteki szkolnej.
Fotorelacja_1     Fotorelacja_2
****************************

Dodał: sp25 dnia 2024-01-14 18:52:39

Koci los

Zbiórka karmy dla Fundacji KOCI LOS
W dniach od 23.11.2023 r. do 11.12.2023 r odbyła się w szkole zbiórka karmy dla Fundacji KOCI LOS. Dzięki akcji udało nam się zebrać ponad 20kg suchej i mokrej karmy, koce, legowiska, miseczki i zabawki dla kotków. Zebrane dary przekazane zostały 11.12.2023 r. dla Fundacji KOCI LOS.
Organizatorami akcji była klasy 4g i 4c pod opieką koordynatorów: p. Alicji Guziczak i p. Iwony Wasyluk .

Dodał: sp25 dnia 2023-12-12 14:13:59

Konkurs matematyczny

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik
jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

Dodał: sp25 dnia 2023-11-22 18:27:11

Konkurs - Niepodległość

W ramach obchodów  105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli
w szkolnym konkursie grafiki komputerowej pt. "
Święto Niepodległości". Wykonali bardzo interesujące prace,
 w których przedstawili różnorodne aspekty miłości do Ojczyzny, patriotyzmu i poszanowania symboli narodowych.

Dodał: sp25 dnia 2023-11-14 22:51:36

Flags around the World

Szkolny Konkurs Plastyczny "Flags around the World"
Uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym na zespołowe wykonanie flagi wylosowanego kraju. Dzięki współpracy i wsparciu wychowawców stworzyli niesamowite prace, którymi zarówno uczniowie szkoły jak i nauczyciele oraz wszyscy odwiedzający naszą szkołę, wyrażali uznanie za kreatywność i pomysłowość w ich wykonaniu. Były kolorowe, pomysłowe i starannie wykonane.

I miejsce zajęła flaga Ameryki klasy 6e
II miejsce zajęła flaga Argentyny klasy 4a
III miejsce zajęła flaga Grecji klasy 5b

Dodał: sp25 dnia 2023-10-17 21:46:41

Sprzątanie dla Polski

Stowarzyszenie "Dla Polski" przygotowało ogólnopolską inicjatywę "Sprzątamy Dla Polski", której celem jest wspólne, międzypokoleniowe i zorganizowane oczyszczanie terenów zielonych ze śmieci.
Organizatorzy wskazują, że ma ona miejsce 2 razy w roku: w Dzień Ziemi (22 kwietnia) oraz we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu – patrona ekologów (4 października).
Troską o środowisko wykazali się uczniowie SP nr 25, wśród których byli m.in. uczniowie kl. 3C. Pod opieką wychowawczyni p. Joanny Kos porządkowali teren boiska i wkoło boiska przy ul. Trawowej. Zadbali również o teren przy naszej szkole. Dzieci były bardzo zaangażowane i zebrały pełne worki śmieci.

Fotorelacja_1                   Fotorelacja_2

Dodał: sp25 dnia 2023-10-04 20:15:58

Turniej Piłkarski

22.09.2023 r. w piątek wszystkie klasy 1-3 oraz reprezentacje klas 4-8 wzięły udział w Turnieju Piłkarskim organizowanym przez Radę Osiedla Muchobór Wielki i SP nr 25. Mistrzostwa klas odbywały się w sali gimnastycznej. Koledzy i koleżanki dopingowali swoje drużyny klasowe głośnymi rymowankami, okrzykami i brawami. Drużyny zwycięskie zostały obdarowane medalami.

Dodał: sp25 dnia 2023-09-26 20:41:09

Mistrzostwa Polski w koszykówc

FINAŁ OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSK DZIECI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT W BEŁCHATOWIE
W dniach 14 – 16 czerwca 2023 r. koszykarska drużyna dziewcząt pod opieką Pana Grzegorza Góreckiego uczestniczyła w Finałach Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt w Bełchatowie.
Kwalifikacje do Mistrzostw Polski nasza szkoła uzyskała po zdobyciu I miejsca w Finałach Wojewódzkich, które odbyły się 18 kwietnia w Jeleniej Górze.
Udział szkoły w tak ważnych i wysokich rangą zawodach sportowych, to olbrzymi sukces naszych uczniów.
Nigdy w historii naszej szkoły nie osiągnęliśmy takiego awansu w żadnej dyscyplinie sportowej - w koszykówce się to udało.

Dodał: sp25 dnia 2023-06-17 22:40:33