11 Listopada

11 listopada 2019 r. z okazji 101. rocznicy odzyskania

przez Polskę niepodległości, nasza szkoła - SP nr 25
uczestniczyła w Radosnej Paradzie Niepodległości,

która swój marsz rozpoczęła z placu przy Centrum Historii Zajezdnia. Finał z częścią oficjalną, odbył się na pl. Wolności z tradycyjnym odśpiewaniem pieśni patriotycznych.

Dodał: Admin dnia 2019-11-11 16:27:56

Śpiewanie hymnu

Dzisiaj - 8.11.2019 z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości w naszej szkole odbyło  się wspólne śpiewanie hymnu. A wszystko to w ramach akcji „Szkoła do hymnu” Pokazaliśmy, że w rocznicę odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.

Dodał: Admin dnia 2019-11-08 19:33:44

Pasowanie kl. I

W  dniu 25.10.2018r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie dzieci klas pierwszych na
uczniów Szkoły Podstawowej nr 25. Pierwszoklasiści odważnie złożyli ślubowanie na sztandar, a  Pani Dyrektor Jolanta Dołęgowska dokonała pasowania na ucznia poprzez symboliczne dotknięcie każdego dziecka wielkim piórem. Następnie odbyły się występy artystyczne, życzenia i upominki.
Fotorelacje

Dodał: Admin dnia 2019-11-07 20:34:02

Aktywność

Aktywnie, zdrowo, na sportowo
Aktywność fizyczna zapewnia prawidłowy rozwój fizyczny  i umysłowy, prawidłową postawę ciała oraz dobry stan zdrowia, dlatego w SP nr 25 promujemy szkolne i pozaszkolne sukcesy sportowe naszych uczniów.
         Fotorelacja_1                 Fotorelacja_2
 Ich dokonania i zdobyte certyfikaty zostały zaprezentowane na wystawie podczas ogólnopolskiej konferencji pod patronatem Prezydenta  Wrocławia pana Jacka Sutryka i Rektora AWF we Wrocławiu pana Andrzeja Rokity „Wychowanie fizyczne – w trosce o ucznia”.

Dodał: Admin dnia 2019-10-23 16:02:55

Święto KEN

Dzień KEN jest świętem polskiej szkoły, świętem uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych co szkoły prowadzą i nadzorują. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się  uroczyste apele uświetnione
programem artystycznym w wykonaniu uczniów klas starszych i młodszych. O oprawę muzyczną zadbał pan Tomasz Gładysz. Pani Dyrektor Jolanta Dołęgowska w swoim wystąpieniu nawiązała do historii KEN oraz złożyła życzenia wszystkim pracownikom placówki.
Fotorelacja_1

Dodał: Admin dnia 2019-10-14 18:40:14

Święto Drzewa

Tradycyjnie w naszej szkole 10 października obchodzony jest Światowy Dzień Drzewa. Uczniowie klas I-III z zaangażowaniem wykonali  prace plastyczne, dzięki którym powstały piękne wystawy na korytarzach szkolnych. Ponadto podczas zajęć dzieci dowiedziały się, jak ważną  rolę odgrywają drzewa na naszej planecie.

Dodał: Admin dnia 2019-10-10 16:48:31

Apel

Siedemnastego września nasz patron Franciszek Juszczak skończyłby sto trzydzieści lat. W tym dniu z okazji urodzin tego wrocławskiego działacza polonijnego dyrekcja, grono pedagogiczne, uczniowie i rodzice wzięli udział w uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów starszych klas pod kierunkiem pani Anetty Warzyńskiej, pani Justyny Kępińskiej-Janoty i pana Tomasza Gładysza. Młodzi artyści i pracujący z nimi nauczyciele przekazali uczniom i gościom niezwykle bogate treści w ciekawej formie przekazu.

Dodał: Admin dnia 2019-09-25 16:47:52

3.09.2019

3 września 2019 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego. Z uśmiechem na twarzy i w odświętnych strojach stawili się uczniowie na apelu w sali gimnastycznej. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, wszyscy zgromadzeni, odśpiewali Hymn Polski, a następnie głos zabrała Pani Dyrektor Jolanta Dołęgowska, która serdecznie powitała wszystkich  rodziców, nauczycieli oraz uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów. Uroczystość zaszczyciły swoją obecnością Wiceprezydent Wrocławia - Pani Renata Granowska i Senator  Rzeczypospolitej Polski - Pani Barbara Zdrojewska. Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.

Dodał: Admin dnia 2019-09-11 19:02:03

Festyn 2019

Pierwszy czerwca to jeden z ulubionych dni przez dzieci w ciągu roku. A dorośli organizują go w sposób wyjątkowy.  Uczniowie klas młodszych spędzili ten dzień na festynie przy ulicy Trawowej.
Było wesoło, miło ...

Dodał: Admin dnia 2019-06-17 21:41:49

Projekt

Od 11 marca klasy 1-3 z dużym zaangażowaniem poszukiwały wiosny. Uczniowie wykonywali ćwiczenia, rozwiązywali zadania i szukali wskazówek, dzięki którym mogli rozkodować wiosnę.  (więcej)

Dodał: Admin dnia 2019-03-25 14:51:59

Straż Miejska

Uczniowie klas młodszych uczestniczyli w zajęciach profilaktyczno – edukacyjnych przygotowanych przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.Uczniowie zostali przygotowywani do samodzielnego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz do właściwej reakcji na kontakt z osobą niezanajomą.
 fotoreportaż 1
fotoreportaż 2

Dodał: Admin dnia 2019-02-23 11:30:46

Apel kl. I-III

Fotoreportaż z apelu dla klas I-III, na którym posumowano dokonania uczniów za naukę i udział w konkursach w pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/19.

Dodał: Admin dnia 2019-02-20 21:43:20