Grono pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE
~2022/2023~

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
wychowawca klasy I A - p. Klaudia Sieradzka
wychowawca klasy I B - p. Marta Zapaśnik
wychowawca klasy I C - p. Ewa Witkowska-Kocik
wychowawca klasy I D - p. Katarzyna Tuszyńska
wychowawca klasy I E - p. Joanna Jacaszek
wychowawca klasy I F - p. Agnieszka Kostuń

wychowawca klasy II A - p. Mariola Adamik-Beda
wychowawca klasy II B - p. Łucja Skulska
wychowawca klasy II C - p. Joanna Kos
wychowawca klasy II D - p. Agnieszka Baran-Ściubeł
wychowawca klasy II E - p. Katarzyna Leciejewska
wychowawca klasy II F – p. Kamila Cichuta-Szwed

wychowawca klasy III A - p. Małgorzata Krystyańczuk
wychowawca klasy III B - p. Wiktoria Grzelak
wychowawca klasy III C - p. Piotr Sadurski
wychowawca klasy III D - p. Beata Bukała
wychowawca klasy III E - p. Aneta Bukowska
wychowawca klasy III F – p. Janina Ziółkowska

 KLASY IV – VIII
wychowawca klasy IV A - p. Aleksandra Laskowska-Szatan 
wychowawca klasy IV B - p. Karolina Kawka 
wychowawca klasy IV C - p. Grzegorz Cybula 
wychowawca klasy IV D - p. Justyna Kępińska-Janota
wychowawca klasy IV E - p. Jolanta Kędzierska 
wychowawca klasy IV F - p. Milena Łyś-Maliszewska 
wychowawca klasy IV G - p. Krystian Adamczyk 

wychowawca klasy V A – p. Mariusz Strzelecki
wychowawca klasy V B - p. Małgorzata Wierzbicka
wychowawca klasy V C - p. Tomasz Gładysz
wychowawca klasy V D - p. Urszula Dol
wychowawca klasy V E - p. Barbara Boreczek-Gietz
wychowawca klasy V F - p. Laura Zimica 
wychowawca klasy V G - p. Tomasz Przybyła

wychowawca klasy VI A – p. Anna Kołtuniewicz
wychowawca klasy VI B - p. Marzena Stekiel-Jarząb
wychowawca klasy VI C - p. Joanna Mieczkowska
wychowawca klasy VI D - p. Małgorzata Gebel
wychowawca klasy VI E - p. Małgorzata Płatkowska

wychowawca klasy VII A – p. Jacek Duszak
wychowawca klasy VII B - p. Grzegorz Górecki
wychowawca klasy VII C - p. Małgorzata Szafarz
wychowawca klasy VII D - p. Dorota Studencka 
wychowawca klasy VII E - p. Adrian Sieroń

wychowawca klasy VIII A - p. Magdalena Stelmach
wychowawca klasy VIII B - p. Alina Skulska
wychowawca klasy VIII C – p. Iwona Wasyluk
wychowawca klasy VIII D - p. Alicja Guziczak
wychowawca klasy VIII E - p. Magdalena Skurjat
wychowawca klasy VIII F - p. Płokarz Justyna 
wychowawca klasy VIII G - p. Joanna Liguzińska
wychowawca klasy VIII H - p. Małgorzata Gumienna
wychowawca klasy VIII I - p. Elżbieta Stopa
  

JĘZYK POLSKI
p. Jolanta Kędzierska, p. Katarzyna Suszyńska,
p. Paulina Wesołowska, p. Justyna Kępińska-Janota,
p. Alina Skulska, p. Justyna Płokarz, p. Małgorzata Gumienna,
 p.  Bogusława Hanelt-Krawczyk, 
p. Małgorzata Szafarz

HISTORIA
p. Paulina Wesołowska, p. Joanna Liguzińska,
p. Magdalena Skurjat, p. Jacek Duszak, p. Grzegorz Cybula

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
p. Jacek Duszak

MATEMATYKA
p. Marzena Stekiel-Jarząb, p. Jadwiga Kurek,
p. Iwona Wasyluk, p. Adriana Szepet-Stefańska, 
p. Aleksandra Laskowska-Szatan, p. Tomasz Przybyła,
p. Elżbieta Stopa 

INFORMATYKA
p. Katarzyna Kasprzykowska, p. Marzena Stekiel-Jarząb,
p. Aleksandra Laskowska-Szatan, p. Iwona Wasyluk,  
p. Janina Ziółkowska, 

 TECHNIKA
p. Alicja Guziczak, p. Mikhail Palkin
 
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
p. Joanna Liguzińska 

PRZYRODA
p. Barbara Boreczek-Gietz, p. Urszula Dol, 
p. Zyta Sendecka,

BIOLOGIA
p. Barbara Boreczek-Gietz, p. Urszula Dol 
p. Zyta Sendecka,

GEOGRAFIA
p. Maciej Paluch, p. Alicja Guziczak
 
FIZYKA
p. Dorota Studencka

CHEMIA
p. Magdalena Stelmach, p. Zyta Sendecka

PLASTYKA
p. Monika Ostrowska

MUZYKA
p. Tomasz Gładysz
 
JĘZYK ANGIELSKI
p. Milena Łyś-Maliszewska, p. Joanna Mieczkowska,
p. Małgorzata Gebel, p. Karolina Kawka, 
p. Laura Zimica, p. Alicja Mizuro, 
p. Piotr Sadurski,

JĘZYK NIEMIECKI
p. Małgorzata Wierzbicka, p. Małgorzata Płatkowska,
p.  Katarzyna Jezierska 

JĘZYK FRANCUSKI
p. Alicja Guziczak  

WYCHOWANIE FIZYCZNE
p. Krystian Adamczyk, p. Anna Kołtuniewicz,
p. Izabela Słowińska, p. Lidia Wójcik,
p. Grzegorz Górecki, p. Tomasz Surtel, 
p. Mariusz Strzelecki, p. Adrian Sieroń 

GIMNASTYKA KOREKCYJNA
p. Radosław Wierzbowski

RELIGIA
p. Iwona Babijczuk, s. Ewelina Mańczyk,
p. Mikhail Palkin, p. Tomasz Przybyła,
ks. Stefan Bekalarz, ks. Maciej Dębogórski

ETYKA
p. Agnieszka Baran-Ściubeł,
p. Kamila Cichuta-Szwed

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
p. Lidia Wójcik, p. Alina Skulska

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY
p. Lidia Janas, p. Dorota Wojtasik, 
p. Janina Paździor, p. Gabriela Piasecka

BIBLIOTEKA
p. Marzena Golub, p. Alicja Wrzyszcz 

 PEDAGOG
p. Aneta Bukowska, p. Wojciech Komsta,
p. Paulina Lew, p. Beata Wolańska, 
 
PSYCHOLOG
p. Katarzyna Zarzycka, p. Aleksandra Bekieszczuk-Grabarz  

 LOGOPEDA
p. Agnieszka Kostuń, p. Ewa Leszczyńska,
p. Agnieszka Łazarska
 
ŚWIETLICA
p. Magdalena Franczuk-Szkotak,  p. Renata Jarych, 
p. Katarzyna Kopeć, p. Ewa Głowińska, p. Klaudia Sieradzka
p. Sylwia Wróbel, p. Teresa Pawłowska, p. Ewa Smółka,
p. Wenesa Porwańska,  p. Anna Jaskólska,
p. Marlena Ossowska, p. Katarzyna Tuszyńska

*********************
ASYSTENT KULTUROWY
/opieka nad uczniami obcojęzycznymi/
p. Tetiana Kravchenko, p. Emma Lukomska