Grono pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE
~2018/2019~

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
wychowawca klasy 0 A
- p. Monika Łupkowska, p. Katarzyna Tuszyńska
 
wychowawca klasy 0 B
- p. Honorata Błazełek, p. Teresa Pawłowska
 
wychowawca klasy 0 C
- p. Ewelina Czaja

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
wychowawca klasy I A - p. Mariola Adamik-Beda
wychowawca klasy I B - p. Ewa Maniewska
wychowawca klasy I C - p. Joanna Kos
wychowawca klasy I D - p. Agnieszka Baran-Ściubeł
wychowawca klasy I E - p. Katarzyna Leciejewska
wychowawca klasy I F – p. Kamila Cichuta-Szwed
wychowawca klasy II A - p. Małgorzata Krystyańczuk
wychowawca klasy II B - p. Violetta Dejnak
wychowawca klasy II C - p. Katarzyna Dziurkiewicz
wychowawca klasy II D - p. Joanna Kostro
wychowawca klasy II E - p. Marzena Janas
wychowawca klasy III A - p. Daria Górna
wychowawca klasy III B - p. Marta Zapaśnik
wychowawca klasy III C - p. Łucja Skulska
wychowawca klasy III D - p. Anna Frynas    

KLASY IV - VI 
wychowawca klasy IV A - p. Ewa Zbrojewicz-Sagan
wychowawca klasy IV B - p. Alina Skulska
wychowawca klasy IV C - p. Katarzyna Garczyńska
wychowawca klasy IV D - p. Paulina Subocz
wychowawca klasy IV E - p. Magdalena Skurjat
wychowawca klasy IV F - p. Arleta Habicht
wychowawca klasy IV G - p. Joanna Liguzińska
wychowawca klasy IV H - p. Małgorzata Gumienna
wychowawca klasy IV I - p. Aneta Szurkało
wychowawca klasy V A - p. Jolanta Polańska
wychowawca klasy V B - p. Monika Ostrowska
wychowawca klasy V C - p. Lidia Wójcik
wychowawca klasy V D - p. Adriana Szepet-Stefańska
wychowawca klasy V E - p. Justyna Kępińska-Janota
wychowawca klasy V F - p. Zyta Sendecka
wychowawca klasy V G - p. Izabela Słowińska
wychowawca klasy VI A - p. Aleksandra Laskowska-Szatan
wychowawca klasy VI B - p. Urszula Dol
wychowawca klasy VI C - p. Barbara Boreczek-Gietz
wychowawca klasy VI D - p. Katarzyna Jasińska
wychowawca klasy VI E - p. Małgorzata Wierzbicka
wychowawca klasy VII A - p. Tomasz Surtel
wychowawca klasy VII B - p. Barbara Kuczyńska
wychowawca klasy VII C - p. Paulina Wesołowska
wychowawca klasy VII D - p. Marzena Stekiel-Jarząb
wychowawca klasy VIII A - p. Grzegorz Górecki
wychowawca klasy VIII B - p. Iwona Szydełko
wychowawca klasy VIII C - p. Dorota Studencka
wychowawca klasy VIII D - p. Jolanta Kędzierska
wychowawca klasy VIII E - p. Łukasz Przyczyna 

JĘZYK POLSKI
p. Agnieszka Jaworowska, p. Paulina Wesołowska,
p. Jolanta Kędzierska, p. Justyna Kępińska-Janota,
p. Alina Skulska, p. Arleta Habicht,
p. Małgorzata Gumienna, p. Anetta Warzyńska

HISTORIA
p. Jolanta Dołęgowska, p. Paulina Wesołowska
p. Joanna Liguzińska, p. Magdalena Skurjat

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
p. Magdalena Skurjat

MATEMATYKA
p. Aleksandra Laskowska-Szatan, p. Marzena Stekiel-Jarząb,
p. Jolanta Polańska, p. Adriana Szepet-Stefańska,
p. Katarzyna Garczyńska, p. Łukasz Przyczyna

INFORMATYKA / ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
p. Katarzyna Kasprzykowska, p. Marzena Stekiel-Jarząb,
p. Jolanta Polańska, p. Janina Ziółkowska,
p. Aleksandra Laskowska-Szatan

TECHNIKA / ZAJĘCIA TECHNICZNE
p. Jacek Kasperski

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
p. Joanna Liguzińska

PRZYRODA, BIOLOGIA
p. Barbara Boreczek-Gietz, p. Urszula Dol, p. Zyta Sendecka

GEOGRAFIA
p. Maciej Paluch

FIZYKA
p. Dorota Studencka

CHEMIA
p. Joanna Pichur-Mitas

PLASTYKA
p. Monika Ostrowska, p. Beata Karczewska-Góra

MUZYKA
p. Tomasz Gładysz, p. Dorota Studencka, p. Joanna Kostro

JĘZYK ANGIELSKI
p. Katarzyna Jasińska, p. Joanna Leśniak,
p. Magdalena Pliszka-Małecka, p. Ewa Zbrojewicz-Sagan,
p. Milena Łyś-Maliszewska, p. Joanna Mieczkowska,
p. Jakub Kostański

JĘZYK NIEMIECKI
p. Małgorzata Wierzbicka, p. Aneta Szurkało, p. Ewa Czarnecka

JĘZYK FRANCUSKI
p. Barbara Kuczyńska, p. Barbara Skrzypacz

WYCHOWANIE FIZYCZNE
p. Iwona Szydełko, p. Izabela Słowińska, p. Lidia Wójcik,
p. Monika Bagińska, p. Barbara Adamska,
p. Grzegorz Górecki, p. Tomasz Surtel, p. Mariusz Strzelecki

GIMNASTYKA KOREKCYJNA
p. Monika Bagińska

RELIGIA
s. Katarzyna Kobylińska (s. Laureta), p. Iwona Babijczuk,
ks. Wojciech Szablowski, ks. Radosław Rotman,
p. Mikhail Palkin, p. Tomasz Przybyła

BIBLIOTEKA
p. Marzena Golub, p. Łucja Demedziuk

PEDAGOG
p. Beata Wolańska, p. Paulina Lew, p. Anna Widlicka
 
LOGOPEDA
p. Ewa Leszczyńska-Lusar, p. Agnieszka Kostuń,
p. Agnieszka Łazarska

ŚWIETLICA
p. Aldona Wajdner-Szustka, p. Magdalena Franczuk-Szkotak,
p. Marta Podymska, p. Aneta Bukowska,
p. Karolina Rosińska-Wyrwas, p. Iwona Tarnowska,
p. Monika Majocha, p. Elżbieta Nowicz, p. Agnieszka Rezler,
p. Ewelina Staszewska, p. Renata Jarych, p. Joanna Jacaszek