SUKCESY


2019/2020
***
Wrocławski Program Wspierania Uzdolnionych - PROMOVERE TALENTA
stypendyści z SP 25
*
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Jak cię widzą tak cię malują”

I miejsce

Piotr Stokłosa 3e

Aleksander Winiarski 3e

II miejsce

Dorota Woźny 2e

Aleksandra Stokłosa 3e

Zuzanna Karmelita 3a

III miejsce

Stefania Zuzel 1d

Jakub Dąbrowski 3e

Eryk Florek 1f
*
Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej 
kl. I- III
"Bezpieczna droga do szkoły"
Wyróżnienia
Kl. 3a: Gabriela Gostkowska, Hanna Balczun,
Natalia Zuchnicka, Małorzata Budakowska,

Kl. 3d: Oliwia Pisula, Liliana Leśko,
Zofia Dublowska, Cyprian Miłaszewski

2018/2019

 Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych  

w ramach  konkursu
"Młodzi głosują"

I miejsce - uczniowie kl.6b i 6e

* 

 Szkolny Konkurs Mitologiczny
I miejsce - Julia Kwapiszewska 6d
II miejsce - Maciej Boroń 5g
III miejsce - Tymon Ostapski5a
III miejsce - Martyna Wzorek 2b
Wyróżnienie - Bartosz Grot 2b

* 

Międzyszkolny Konkurs
 „Wrocław- wizja przyszłości”
Wyróżnienie- Łucja Daniluk kl. 2a

* 

 Szkolny Konkurs "Miłośnicy książek" 
1. Julia Kaczorowska 6e -78 pkt.
2. Błażej Grot 5b - 76 pkt.
3. Natalia Sułkowska 6b -73 pkt.

* 

Ogólnopolski  „Kangur Matematyczny 2019”
Bardzo dobry wynik
Pawlik Olga (133,75 Pkt) 
Boroń Maciej (132,50 Pkt)

Wyróżnienie
Ciesielska Magdalena (114,50 Pkt)
Paszkiewicz Szymon (107,00 Pkt)
Olawiński Eryk (83,75 Pkt)
Stańko Aurelia (82,50 Pkt)
Kozdrój Hanna (76,25 Pkt)
Frąk Antoni (71,25 Pkt) 
Boroń Hanna (63,50 Pkt)

* 

Ogólnopolski Konkurs  "Synapsik" 
Julian Alczyk kl. 1d   uzyskał wynik 100%
 Wyróżnienienie - wynik powyżej 90%:
Dorota Woźny, Szymon Szefliński,
Michał Jabłoński,Zuzanna Andrzejewska, Michał Bednarz, Borys Lisikiewicz, 
Anna Roczek, Agata Zagórska
*
Szkolny Konkurs Biblijnego z Ewangelii św. Łukasza

I miejsce - Jakub Smoleń 4g
II miejsce - Jagoda Turska 7b
 II miejsce - Bartłomiej Jaworski 8d
III miejsce - Wiktoria Niedzielska 8e

WYRÓŻNIENIA 
Jakub Misiak 7b
Nikodem Bachor 7a
Carla Arnal 7b
Aleksandra Bajda 6b
Wojciech Maniecki 6d
*
Powiatowy Konkurs Przyrodniczy 
"Supersowa" 
laureat - Michał Kozdrój 6a

*
Mistrzostwo Wrocławia
w biegu na 300 m z czasem 49,6 sekund
zdobył Paweł Kowalczyk 6e

*
Szkolny Konkurs "Wiem, co jem"

Konkurs klasowy:
I miejsce - klasa If
II miejsce - klasa IIIb
III miejsce - klasa IIb
Wyróżnienie dla klasy II d

Konkurs indywidualny:
I miejsce - Hania Karpińska II d
II miejsce - Dawid Chomicki III a
III miejsce - Nadia Horler I a

*

Szkolny Konkurs Plastyczny
"Przebudzenie wiosny"

kl. 4-5
I miejsce - Suchanka Anastazja 4i
II miejsce - Zuzanna Kolesińska 4d
III miejsce - Jagoda Kogut 5a
III miejsce - Antosia Świerczewska 4e
kl. 6
I miejsce - Maja Kisiel 6e
II miejsce - Antonina Sztonyk 6a
kl. 7-8
I miejsce - Jakub Kość 8b
II miejsce - Ola Mrozińska 7a
III miejsce - Noemi Bogusławska 8b

*

Wojewódzki Konkurs Recytatorski
"Wędrówki Szlakiem Wartości"
 wyróżnienie - Maja Kisiel 6e
I miejsce w kategorii poezja - Ola Bajda  6b
I miejsce w kategorii poezja śpiewana - Mateusz Popik 8a

*

Konkurs Plastyczny Festiwal Roślin Owadożernych 
 
"Atak Gigantów" 
złote wyróżnienie - Krause Julia 4b
srebrne wyróżnienie - Zielińska Julia 5f
srebrne wyróżnienie - Kaczorowska Julia 6e
srebrne wyróżnienie - Dąbrowska Katarzyna 5e
srebrne wyróżnienie - Sauchanka Serafin 3b 
srebrne wyróżnienie - Neuman Nina 4c
srebrne wyróżnienie - Bienias Aleksandra 8e 
brązowe wyróżnienie - Kurczyna Kinga 6e
brązowe wyróżnienie - Sauchanka Anastazja 4i

*

Konkurs Fizyczny „Papierowe samoloty”
zwycięzcy: 
Magdalena Ciesielska 7b
Weronika Kalisz 8b
Weronika Matyla 8b
wyróżnienie - Piotr Bąbik 8e

*
Szkolny Konkurs Kaligraficzny
I miejsce - Paulina Piesch 8d
II miejsce - Piotr Bąbik 8e
III miejsce - Emilia Zagórska 5b

*
Filmowy Konkurs "Mój święty patron" 
I miejsce ex aequo:
Aleksandra Bienias 8e
(za film o św. Aleksandrze)
Milena Dymek, Maria Szul i Aleksander Szylko 4e
(za film o św. Stanisławie Kostce)
Karolina Miąso 8e
(za film o św. Janie Pawle II)
*
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 
"RYBY NA NIBY" 
wyróżnienie - Maja Beda 1d
*
XIV Wrocławski Konkurs Matematyczny
(dla ucz. kl. III gimnazjów i VII-VIII SP)
do II etapu zakwalifikowali się uczniowie:
Paulina Piesch 8d

Wiktor Frątczak 8c 
*
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 
"MAGICZNE ANIOŁY"
wyróżnienie - Borys Kaczorowski 2e

*
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla klas I - III
"ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY"
I miejsce - Dawid Chomicki 3a-SP 25
I miejsce - Julia Kubiak 2e-SP 22 
II miejsce - Natalia Bosacka 1c-SP 22
II miejsce - Maja Gocha 3-SP 19 
II miejsce - Zuzanna Pyrgał 1d-SP 22 
III miejsce - Klara Palmer-Trypka 1c-SP 40 
III miejsce - Nina Boksa 2a-SP 40 
Emilia Zarzycka 2c-SP 22
wyróżnienie - Michelle Panasiuk 2b-SP 19
wyróżnienie - Hanna Markowska 2e-SP 22
wyróżnienie - Anna Hołub 1c-SP 22 
*
Zawody Judo   X Winner Cup
Wszyscy zawodnicy wygrali swoje
kategorie wagowe zajmując I miejsce:

Rafał Such - 1b, Dominika Płaszczyńska - 3d,
Bartosz Rumiński - 5f,  Dorian Marczewski - 5b
*
                        Szkolny Konkurs Recytatorski 
1 miejsce - Maja Nowakowska 2c
2 miejsce - Dorota Woźny 1e 
3 miejsce - Julia Jaskólska 1e 
Wyróżnienia
Justyna Szkarłat 1b,  Aurelia Łużny 1b,
 Agnieszka Niedbała 2c, Maja Ananiów 2c
*
Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenek Patriotycznych
I miejsce - Hania Stępień 4e, Julia Cieślak 4e
II miejsce  - Nela Pudło 6a, Julia Karlińska 6a,
 Oliwia Gołos 5e, Jagoda Kogut 5e, 
Gabrysia Mazur 5e, Hania Jażdżyk 5e
III miejsce - Nikola Rajczyk 6a, Martyna Piesch 6d,
Olga Kurzawska 6d, Ewelina Kanicka 6d,
Aleksandra Strzelbicka 6e, Zuzanna Szczycińska 6e
Wyróżnienia
Ewa Lepka 4f, Aurelia Stańko 4f, Agata Rygiel 4f
*
XVI Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej
wyróżnienie -  Zespół Cantabile (uczniowie SP 25)
*

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I - III
"Wakacyjna książka" 
I miejsce - Hanna Karpińska 2d, Hanna Jamrozy 3a
II miejsce - Natalia Zuchnicka 2a, Jakub Kuchna 3a 
III miejsce - Wiktoria Matyla 2b, Julia Chmielewska 3a
 *
Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej 
"Święto Niepodległości"
I miejsce - Hanna Michalak 3c
II miejsce - Vitalina Temna 3c
III miejsce - Zofia Wawrzkowicz 3c
Wyróżnienia
Hanna Tracz 3c, Artem Finalew 3d, Jegor Doronin 3d,
 *

Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla klas I-III
"Bezpieczna droga do szkoły"
I miejsce - Kuba Dąbrowski 2e
II miejsce - Ryszard Kurpiewski 1f
III miejsce - Wiktoria Matyla 2b
Wyróżnienia
Antonina Czechowska 2e, Wojtek Pietryka 2e,
Oskar Reda 3d
*

ARCHIWUM SUKCESÓW