Uczniowie-diamenty

SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ SP 25
2021/22
*********************
Gratulujemy Wiktorowi Komórkowi z klasy 8F, który zdobył I miejsce i tytuł Mistrza Polski w konkurencji zespołowej wraz z kolegami z klubu UKS Talent Wrocław w XI Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików w łucznictwie klasycznym w Nowej Rudzie (13-14 XI 21r.)

*********************
Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach ucznia naszej szkoły Franka Żygadły. 6 listopada br. w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorów zajął VIII miejsce.
Franek udowodnił, że w kategorii dorosłych zawodników  (na 43 uczestników turnieju) plasuje się w czołówce Dolnego Śląska.
***********
W dniu 23 października br. w Jordanowie Śląskim odbyły się pierwsze po długiej przerwie zawody Super Ligi Judo, gdzie ambasadorem jest utytułowany były zawodnik, mistrz świata p. Rafał Kubacki. (więcej)
Nasi uczniowie zajęli:
1 miejsce - Gonkowski Artis, Fijołek Patryk
2 miejsce - Płaszczyńska Dominika
3 miejsce - Herbut Aleksander, Herbut Zuzanna
4 miejsce - Maczkowiak Szymon,  Maczkowiak Tomasz
7 miejsce - Samotey Timotey
Gratulujemy!!!!
Fotorelacja     Zdjęcia z zawodów

**********
Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły - Aleksander Szylko zdobył I miejsce w III Krzyżówkowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się 4IX 2021r w Łodzi.

Fotorelacja   Fotorelacja   Fotorelacja   Fotorelacja

*********************
Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach ucznia naszej szkoły Franka Żygadło. Na Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego Czech Open U11 i U13 w Olomoucu (29-31.07.2021) Franek zdobył:
- srebrny medal w kategorii  gry singlowej U15 (gra pojedyncza chłopców  do 15 lat),
- srebrny medal w grze deblowej chłopców w kategorii U13,
- brązowy medal w kategorii  gry singlowej U13 (gra pojedyncza chłopców do 13 lat).

2020/21