Trójki klasowe 2016-2017

KLASOWE RADY RODZICÓW
2016/2017

klasa 1 a
przewodnicząca: Podsiadło-Kibil Katarzyna
zastępca przewodniczącej: Cekiera Natalia
skarbnik: Waszkiewicz Małgorzata
sekretarz: Dobosz Agnieszka

klasa 1 b
przewodnicząca: Maniewska Alicja
zastępca przewodniczącej: Cudakiewicz Urszula
skarbnik: Kołowacik Iwona
sekretarz: Kozdrój Małgorzata 

klasa 1 c
przewodnicząca: Dolasińska Beata 
zastępca przewodniczącej: Bytońska Anna
skarbnik: Gilbert-Tracz Joanna 
sekretarz: Geroudet Alicja

klasa 1 d
przewodniczący: Płaszczyński Dariusz
zastępca przewodniczącego: Płaszczyńska Ewa
skarbnik: Burska Marta
sekretarz: Uliasz Marta

klasa 2 a
przewodnicząca: Gortatowska Justyna
zastępca przewodniczącej: Michałowy Ewa
skarbnik: Wiszniawska Karina

klasa 2 b
przewodnicząca: Sobek Agata
zastępca przewodniczącej: Skibińska Aneta
skarbnik: Siemiradzka Magdalena

klasa 2 c
przewodnicząca: Góral Małgorzata
zastępca przewodniczącej: Małecka Aleksandra
skarbnik: Kalarus Anna

klasa 2 d
przewodnicząca: Lis Marta
zastępca przewodniczącej: Szczerbik Agnieszka
skarbnik: Mrzygłocka-Chojnacka Jagoda

klasa 2 e
przewodnicząca: Dymek Magdalena
zastępca przewodniczącej: Zarzycka Katarzyna
skarbnik: Sadowska Katarzyna

klasa 2 f
przewodnicząca: Kułak Grzegorz
zastępca przewodniczącej: Turek Sylwester
skarbnik: Roczek Maciej

klasa 2 g
przewodnicząca: Szewczyk Małgorzata
zastępca przewodniczącego: Błażowska Joanna
skarbnik: Chudzińska Dorota

klasa 2 h
przewodnicząca: Kamińska Agnieszka
zastępca przewodniczącej: Balcerek Aleksandra
skarbnik: Muller Maja

klasa 2i
przewodnicząca: Klimek Daria
zastępca przewodniczącej: Wysocka Ewelina
skarbnik: Błaszczykiewicz Iwona

klasa 2 j
przewodniczący: Dudek Ludmiła
zastępca przewodniczącego: Herbut Agnieszka
skarbnik: Nowacis Tomasz

klasa 3 a
przewodnicząca: Ścibiorek Anna
zastęca przewodniczącej: Bytońska Anna
skarbnik: Siedlecka-Wilman Anna

klasa 3 b
przewodniczący: Sławik Tomasz 
zastępca przedwodniczącego: Gryzło Katarzyna
skarbnik: Gaweł-Gwiazda Małgorzata

klasa 3 c
przewodnicząca: Przybył Beata 
zastępca przewodniczącej: Piekarek Agnieszka
skarbnik: Kwaśniewska Agnieszka

klasa 3 d
przewodnicząca: Obrocka Agnieszka
zastępca przewodniczącej: Pucicka Natalia
skarbnik: Maćkowiak Julita

klasa 3 e
przewodnicząca: Mazur Zuzanna
zastępca przewodniczącej: Jażdżyk Ewa
skarbnik: Zarzycka Magdalena

klasa 3 f
przewodnicząca: Tybińska Anna
zastępca przewodniczącej: Nemś Edyta
skarbnik: Komórek Krzysztof

klasa 3 g
przewodniczący: Zwarycz Bogusław
zastępca przewodniczącego: Geroudet Alicja
skarbnik: Niedbała Paweł
sekretarz: Rackiewicz Iwona

klasa 3 h
przewodnicząca: Budakowska Anna
zastępca przewodniczącej: Nowakowska Anna
skarbnik: Boroń Joanna

klasa 4 a
przewodnicząca: Kozdrój Małgorzata
zastępca przewodniczącej: Cudakiewicz Urszula
skarbnik: Józefik Marta

klasa 4 b
przewodniczący: Ścibiorek Anna
zastępca przewodniczącego: Majewska Magdalena
skarbnik: Wojsa Katarzyna
sekretarz: Proć-Stańko Patrycja

klasa 4 c
przewodnicząca: Borysewicz Magdalena 
zastępca przewodniczącej: Klimek Daria
skarbnik: Cydzik Magdalena 

klasa 4 d
przewodnicząca: Krawiec Agnieszka
zastępca przewodniczącej: Kurzawski Paweł
skarbnik: Górska Anita
sekretarz: Dobosz Agnieszka
klasa 4 e
przewodnicząca: Florkiewicz Elżbieta 
zastępca przewodniczącej: Mikołajczak Monika
skarbnik: Błażowska Joanna

klasa 5 a
przewodnicząca: Iwanicka Ewelina
zastępca przewodniczącej: Urbańczyk Aneta
skarbnik: Szałęga-Gazda Agnieszka

klasa 5 b
przewodnicząca: Arnal Oliwia
zastępca przewodniczącej: Małgorzata Kaniewska
skarbnik: Maślakiewicz Sebastian

klasa 5 c
przewodnicząca: Krawiec Agnieszka 
skarbnik: Kozak Monika
sekretarz: Fojtar Dorota

klasa 5 d
przewodnicząca: Wudarzewska Marta
zastępca przewodniczącej: Michalik Marta
skarbnik: Wnukowska Joanna
sekretarz: Jezierska Kamila

klasa 6 a
przewodniczący: Marcun Mariusz
zastępca przewodniczącego: Szałęga-Gazda Agnieszka
skarbnik: Adamowicz Jolanta
sekretarz: Wołowiec Katarzyna

klasa 6 b
przewodniczący klasy: Bogusławski Paweł
zastępca przewodniczącego: Mende-Chmielarz Anna
skarbnik: Chmiel Izabela

klasa 6 c
przewodnicząca: Bratek Anna
zastępca przewodniczącej: Surowiec Anetta
skarbnik: Omelaniuk Magdalena

klasa 6 d
przewodniczący: Muszyński Michał
skarbnik: Maciejewska Agnieszka
zastępca przewodniczącego: Foks Marcin

klasa 6 e
przewodnicząca: Lisowska Danuta
zastępca przewodniczącej: Kamińska Agnieszka
skarbnik: Adamik Beata
sekretarz: Górecka Małgorzata