Fotorelacje z zajęć

#laboratoriaprzyszłości
Tajniki kinematyki łatwiej odkryć, kiedy można się dobrze bawić. Dzięki łódeczkom i helikopterom wydrukowanym na drukarce 3D Skrinter lepiej można sobie wyobrazić i zrozumieć, czym jest ruch i jak go opisywać.
#laboratoriaprzyszłości
Nasza szkolna Drużyna Pierścienia dzielnie pracuje z zestawem Arduino oraz stacją lutowniczą. Początki bywają trudne, ale radość z sukcesów - olbrzymia!
#laboratoriaprzyszłości
20 grudnia 2022 r. gościliśmy w naszej szkole Mikołaja ze Stanów Zjednoczonych, który spotkał się ze społecznością naszej placówki. Wydarzenie zarejestrowaliśmy kamerą przenośną 4K  Sony
                                                                 Fotorelacja                                                                 ***********************************************************************
#laboratoriaprzyszłości
29 listopada 2022 r. podczas uroczystego otwarcia wystawy "Jesteśmy Polakami. Związek Polaków w Niemczech” zarejestrowaliśmy przebieg wydarzenia aparatem fotograficznym Canon 850D zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
#laboratoriaprzyszłości
W ramach realizacji programu Laboratoria Przyszłości klasa 2e rozpoczęła zajęcia dydaktyczne z wykorzystaniem robotów Edison. Podczas pierwszych zajęć uczniowie poznali budowę robotów i programowali je przy użyciu kodów paskowych.
Katarzyna Leciejewska
#laboratoriaprzyszłości
Dzięki projektowi Laboratoria Przyszłości pełną parą ruszyła drukarka 3D Skrinter. Nasza szkolna Drużyna Pierścienia wydrukowała symbolicznego ludzika. Jak on będziemy się wspinać na edukacyjne szczyty nowoczesności. Trzymajcie kciuki!
D. Studencka
#laboratoriaprzyszłości
5 listopada 2022 r. podczas udziału uczniów naszej szkoły w festiwalu Niepodległości w Trzebnicy wykorzystaliśmy do rejestrowania wydarzenia aparat fotograficzny Canon 850D zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
#laboratoriaprzyszłości
W ramach projektu  Laboratoria Przyszłości szkolna świetlica podjęła prace konstrukcyjne z klockami MAGFORMERS.