POMAGAJ RAZEM Z NAMI
Pod opieką wolontariatu szkolnego 8.12.2022 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty zorganizowane dzięki firmie Schenker Sp. z o.o. dla Fundacji Zwierzęca Nadzieja. Uczniowie na warsztatach usłyszeli ciekawe historie o zwierzętach oraz wykonali szarpaki. Każdy mógł poczęstować się pysznym ciastem i wylosować nagrodę. Bardzo dziękujemy!
Osoby zainteresowane wsparciem Fundacji zapraszamy na  stronę
ZWIERZĘCA NADZIEJA
polubcie i wspierajcie ;)
opiekunowie wolontariatu

JESTEŚ BOHATEREM
Wolontariusze z SP nr 25 we Wrocławiu wspomogli akcję charytatywną
pt. JESTEŚ BOHATEREM poprzez własnoręczne uszycie MASKOTEK MYSZEK dla dzieci z Ukrainy. (więcej)

Na zdjęciu Lena Linda i Otylia Mastalerz
z klasy 8c (więcej).
Dziękujemy za wsparcie!

Szkolny Klub Wolontariatu: Agnieszka Kostuń, Joanna Jacaszek, Barbara Kuczyńska, Katarzyna Fudali, Katarzyna Kopeć, Monika Ostrowska, Sylwia Wróbel.

**************************
Hospicjum "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się
w zbiórkę klocków Lego dla Hospicjum "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". Podziękowania składamy również nauczycielom, którzy przeprowadzili w swoich klasach zbiórki funduszy i zakupili zestawy klocków.
Kolejny raz pokazaliście Państwo swoje dobre serce i to, że los innych nie jest Wam Obojętny. Dziękujemy i pamiętajmy, że dobro wraca!
PODZIĘKOWANIE

Szkolny Klub Wolontariatu: Agnieszka Kostuń, Joanna Jacaszek, Barbara Kuczyńska, Katarzyna Fudali, Katarzyna Kopeć, Monika Ostrowska, Sylwia Wróbel

**************************
Szkolny Klub Wolontariatu pomógł przy zbiórce żywności organizowanej przez Caritas w dniach 26-27 listopada w sklepach Lidl na ul. Gagarina oraz na ul. Gubińskiej.
Zadaniem Wolontariuszy było rozdawanie ulotek oraz segregowanie żywności od darczyńców.
Do pomocy zgłosiło się 32 Wolontariuszy naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy za pomoc!
Szkolny Klub Wolontariatu: Agnieszka Kostuń, Joanna Jacaszek, Barbara Kuczyńska, Katarzyna Fudali, Katarzyna Kopeć, Monika Ostrowska, Sylwia Wróbel

Dom Dziecka w Szklarskiej Porębie
Dziękujemy serdecznie za okazanie wielkiego serca dla podopiecznych Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Udało nam się zebrać ogromną ilość materiałów papierniczych i słodyczy. Kolejny raz pokazaliśmy, że razem możemy wiele.

Dziękujemy!   Szkolny Klub Wolontariatu:
 Katarzyna Fudali, Katarzyna Kopeć, Joanna Jacaszek, Agnieszka Kostuń, Sylwia Wróbel.

**************************
W ramach Gali "Ośmiu wspaniałych" i konkursu "Wrocławskie Oblicza Wolontariatu" Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk nagrodził ponad 80 osób, reprezentantów tysięcy wolontariuszy we Wrocławiu. W gronie wyróżnionych są uczniowie naszej szkoły - SP nr 25. Gratulujemy!!!

**************************
Wolontariusze z klas VII-VIII już po raz drugi wzięli udział w stworzeniu mat węchowych dla Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt GRUPA RATUJ znajdującego się na ul. Krzemienieckiej przy wsparciu organizacyjnym Rady Osiedla Muchobór Wielki reprezentowanym przez panią Ewę Jażdżyk.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z tychże działań.
 Prezentacja           Mata węchowa