Dom Dziecka w Szklarskiej Porębie
Dziękujemy serdecznie za okazanie wielkiego serca dla podopiecznych Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Udało nam się zebrać ogromną ilość materiałów papierniczych i słodyczy. Kolejny raz pokazaliśmy, że razem możemy wiele.

Dziękujemy!   Szkolny Klub Wolontariatu:
 Katarzyna Fudali, Katarzyna Kopeć, Agnieszka Kostuń, Sylwia Wróbel.

**************************
W ramach Gali "Ośmiu wspaniałych" i konkursu "Wrocławskie Oblicza Wolontariatu" Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk nagrodził ponad 80 osób, reprezentantów tysięcy wolontariuszy we Wrocławiu. W gronie wyróżnionych są uczniowie naszej szkoły - SP nr 25. Gratulujemy!!!

**************************
Wolontariusze z klas VII-VIII już po raz drugi wzięli udział w stworzeniu mat węchowych dla Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt GRUPA RATUJ znajdującego się na ul. Krzemienieckiej przy wsparciu organizacyjnym Rady Osiedla Muchobór Wielki reprezentowanym przez panią Ewę Jażdżyk.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z tychże działań.
 Prezentacja           Mata węchowa